מתיחת בטן בלייזר

תוכן עניינים מהיר

ישנם נשים וגברים רבים המעוניינים להיפטר מהבטן הקטנה והרופסת שנמצאת בקדמת גופם, שלמרות אינספור תרגילי כושר ואימוץ הרגלי תזונה בריאים – מצבורי השומן הבטנים הללו מסרבים להיעלם. לרוב יהיה מדובר על הצטברות של רקמות שומן בחלק התחתון של הבטן, בעיקר עבור אנשים בעלי מבנה גוף רזה יחסית שמראה הבטן הבולטת והרופסת משפיעה על הדימוי העצמי והחזות האסתטית שלהם.

לעיתים המראה של בטן מדולדלת יושפע ממצבור של עודפי עור בחלק הזה של הבטן, זאת כתוצאה מתהליך הרזיה והשלה במשקל שהותיר אחריו עור עודף ורופס ללא יכולת התכווצות טבעית. כיוון שמדובר על בעיה אסתטית במהותה, הפתרון המוצע הינו טיפול קוסמטי יעיל ופשוט של מתיחת בטן בלייזר.

מהי מתיחת בטן בלייזר?

זהו הליך אסתטי יעיל וממוקד המתבצע באמצעות קרני לייזר שנועדו למצק את הבטן, וכך לשפר את המראה החטוב והקמור הטבעי שמעניק מראה אסתטי ומושך יותר עבור גברים ונשים. בטן שטוחה ומוצקה מעידה על אורח חיים בריא ומודעות למראה החיצוני, ולכן מדובר על פתרון מצוין עבור נשים וגברים המעוניינים להיפטר ממצבור של עודפי עור בבטן המזיקים לתדמית ולהרגשה.

איך מתבצעת מתיחת בטן בלייזר?

מתיחת בטן בלייזר מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם וחדשני הפועל על קרני לייזר, כך שלאחר שקרני הלייזר חודרות מתחת לעור הן מחממות את אותו בצורה מבוקרת, כאשר פעולת החימום מאפשרת למעשה לחלבון הקולגן בעור להתחדש וכך מראה העור נראה חלק ושטוח יותר. באופן כללי ניתן לומר כי קרני הלייזר תורמת למספר תהליכים המתרחשים בגוף ביניהם חידוש, מתיחה ומיצוק העור וכן במקביל גם חידוש של תאי שומן עודפים והסרתם מהגוף.

בשונה מהליך כירורגי של ניתוח להסרת עודפי עור, מתיחת בטן בלייזר איננה כרוכה בהליך פולשני וכואב המצריך החלמה והתאוששות ארוכה.

מה ההבדל בין מיני מתיחת בטן למתיחה בלייזר?

נשים וגברים המעוניינים להסיר מצבורי שומן קטנים מבטנם לרוב ימצאו שתי שיטות טיפוליות מומלצות עבורם – מתיחת בטן בלייזר או מיני מתיחת בטן. כאמור, מתיחת בטן בלייזר מבוצעת בטכניקה פשוטה שאיננה פולשנית באמצעות קרני לייזר, ואילו מיני מתיחת בטן הינה למעשה הליך כירורגי-ניתוחי המחייבת פתיחה של הבטן לצורך מתיחת הבטן.

נוסף להבדלים אלו, מהות הטיפול של מתיחת בטן בלייזר שונה לחלוטין מניתוח מיני מתיחת בטן, כיוון שהטיפול בלייזר מאפשר למצק ולחטב עודפי שומן ועור קטנים באזור הבטן, ואילו מיני מתיחת בטן ייעודית עבור מצבורי שומן ועודפי עור גדולים ונרחבים יותר המחייבים פעולה פולשנית להסרתם.

למי מתאים מתיחת בטן בלייזר?

ההליך של מתיחת בטן באמצעות לייזר, שהינו למעשה טיפול מתיחת בטן ללא ניתוח, ייעודי עבור נשים וגברים הסובלים ממצבורי שומן קטנים ונקודתיים באזור הבטן והמותניים. גם נשים שעברו הריון אחד או יותר ונותרו עם עודפי עור לאחר לידה יוכלו לבצע את הטיפול, זאת במידה ועודפי העור המיותרים הינם בהיקפים קטנים בלבד. במידה והצטברו בבטנן רקמות שומן ועור עודף בהיקפים גדולים ומשמעותיים, טיפולי מתיחת הבטן בלייזר לא יסייעו להן להגיע לתוצאות הרצויות – ובמקרים אלו יומלץ להן לבצע ניתוח מתיחת בטן חלקית או מלאה, בהתאם לסוג ורמות עודפי העור הקיימים.

מהי מתיחת בטן מלאה ולמי היא מיועדת?

כאשר שיטת מתיחת בטן בלייזר איננה מתאימה למטופלים הסובלים ממצבורי שומן ועודפי עור נרחבים ומשמעותיים, יומלץ להם לבצע טיפול קוסמטי חלופי של ניתוח מתיחת בטן מלאה. זהו הליך אסתטי כירורגי המבוצע באמצעות פתיחה של הבטן, שאיבת השומן העודף בצורה שטחית מאזור הבטן, הידוק שרירי הבטן והסרת עודפי עור מיותרים באזור הטיפול.

כיוון שמדובר על הליך מורכב ומקיף לחיטוב ומיצוק הבטן, קהל היעד המתאים לניתוח זה הינם נשים וגברים שביצעו דיאטה משמעותית בחייהם, איבדו קילוגרמים רבים ממשקל גופם, וכעת נותרו עם הצטברות של עודפי עור לאחר ירידה במשקל.

יתרונות וחסרונות של מתיחת בטן בלייזר

היתרונות הבולטים של מתיחת בטן בלייזר כוללים את פשטות ההליך הטיפולי של חיטוב ומיצוק הבטן, המונע מהמטופלים להיכנס אל פרוצדורה מורכבת וארוכה כמו במקרה של ניתוח מתיחת בטן היקפית (מלאה). בנוסף לכך, ניתן לשלב יחד עם טיפולי חיטוב ומיצוק הבטן גם טיפולי המסת שומן שיאפשרו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בהליך לא כואב ולא פולשני.

יחד עם זאת, מתיחת בטן בלייזר איננה תוכל להעניק את המענה הנדרש עבור אנשים המעוניינים להיפטר מעודפי עור גדולים ונרחבים בבטנם, דבר המהווה חיסרון לשיטה זו עבור קהל יעד המעדיף להימנע מפרוצדורה כירורגית למיצוק הבטן.

איך מתבצע ההליך?

הליך מתיחת בטן בלייזר כולל מיצוק בטן וכן מאפשר הסרת עודפי עור ללא ניתוח. הפרוצדורה כוללת החדרה של סיב לייזר קטן המחובר לצינורית דקה דרך שכבות העור, כך שקרני הלייזר מגיעות אל שכבות העור העמוקות בבטן וצורבות את רקמות השומן שהצטברו באזור זה. בשיטה הזו ניתן למצק את העור בבטן, לעצב ולפסל את הקימורים הטבעיים של אזור הבטן והמותניים ולשפר את המראה החיצוני.

האם נשארת צלקת?

כדי להחדיר את סיב הלייזר מתחת לעור, הרופא יבצע חתך מזערי בשיפולי הבטן באזור המיועד למיצוק. למרות זאת מדובר על חתך קטן ומינימלי שכמעט אינו מורגש, ולכן בהשוואה לניתוחי מתיחת בטן קלאסיים זמן ההחלמה יתקצר וכן הצלקת תהיה כמעט בלתי נראית.

כמה עולה מתיחת בטן בלייזר?

בין אם מדובר על מתיחת בטן בלייזר לגברים או נשים, יש לזכור כי העלות הסופית של הפרוצדורה הזו עשויה להשתנות ממטופל למטופל בהתאם לסוג הטיפול שבוצע בפועל. ניתן לומר כי העלות הממוצעת של מתיחת בטן בלייזר נעה בין 8,000-15,000 ₪, כאמור בהתאם לסוג הטיפול.

קצת על מתיחת בטן

ליצירת קשר מהירה

לבדיקת התאמה לניתוח מתיחת בטן

מלאי את הפרטים ונחזיר לך תשובה מהרופא המומחה שלנו בהקדם האפשרי