מתיחת בטן לגברים

מתיחת בטן לגברים

תוכן עניינים מהיר

גברים רבים חולמים על בטן שטוחה, הדוקה ומחוטבת כדי לשפר את הדימוי העצמי שלהם וגם כמובן כדי להציג מראה אסתטי ומושך יותר. הפתרונות האידיאליים לרצונות אלו כרוכים באימוני כושר קבועים וכן שמירה על תזונה מאוזנת, אך במקרים בהם פעולות אלו גרמו להשלה קיצונית במשקל – הגוף נותר עם מצבורים של עודפי עור שאינם ניתנים לחיטוב ומיצוק באמצעות פעילות גופנית ודיאטה.

גברים הסובלים מהצטברות של עודפי עור בבטנם הגורמים למראה רפוי ומדולדל נתקלים בלבטים חוזרים ונשנים, בשונה מנשים שיכולות למצוא פתרונות יעילים להסתרת הבטן כאשר הן מבקרות בחוף הים או בבריכה, גברים נאלצים לחשוף את בטנם המדלדלת במצבים כאלו או לבחור להישאר עם חולצה על גופם שמסרבלת את ההנאה של שכשוך במים. כדי להחזיר את המראה החטוב לבטן, ולמעשה להשלים את תוצאות הירידה במשקל, קיים פתרון אסתטי של ניתוח פלסטי המעניק תוצאה של מתיחת בטן באופן מלאכותי.

מהי מתיחת בטן לגברים?

מדובר על ניתוח להסרת עודפי עור המתבצע באזור הבטן, זאת במטרה לעצב את קווי המתאר של הבטן בהתאם למבנה הגוף של כל מטופל, וכך להעניק מראה של בטן חטובה ואסתטית ללא קפלים ועודפי עור הפוגעים במראה החיצוני כתוצאה מהצטברות של עודפי עור לאחר ירידה במשקל. כיוון שמהות הפרוצדורה כוללת הצרה, חיטוב וצמצום היקפים בבטן היא איננה מיועדת לגברים עם משקל עודף או גברים ללא משקל גוף יציב, כמו כאלו שמעלים ומורידים במשקל בתדירות גבוהה ולא מצליחים לשמור על משקל קבוע.

למי הניתוח מתאים?

הימצאות של עודפי עור משמעותיים באזור הבטן הינם לרוב תוצאה של הורדה דרסטית במשקל הגוף, כיוון שהתכונות הטבעיות של הגוף אינן מאפשרות כיווץ מיטבי של שטחי עור אלו, וכך גברים שהשילו ממשקל גופם נותרים עם מצבורי עור עודף המשתפלים בבטנם ופוגמים במראה האסתטי הנחשק. כיוון שהליך מתיחת בטן לגברים מעניק פתרון אסתטי יעיל לסילוק עודפי עור מהבטן, קהל היעד המתאים לפרוצדורה זו הינם גברים שעברו ניתוח לקיצור קיבה, התקנת שרוול, או השילו במשך השנים קילוגרמים רבים ממשקלם וכתוצאה מכך נותרו עם עודפי עור נרחבים באזור הבטן.

היכן ניתן לבצע מתיחת בטן לגברים?

ניתוחי מתיחת בטן הפכו להיות בין הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר בקרב נשים וגברים, כיוון שהרצון להיראות יפה ומושך יותר קשור כמובן למראה החיצוני והאסתטי של הגוף. כיום ניתן למצוא מגוון קליניקות ברחבי הארץ המציעות טיפולי מתיחת בטן לגברים ונשים, כאשר המבצעים של ניתוחים אלו הינם מומחים בכירורגיה פלסטית מנוסים ומקצועיים. למרות שיש לא מעט רופאים מומחים בעלי שם בארץ, ישנם מטופלים הבוחרים לעבור מתיחת בטן בחו"ל כדי לנסות להשיג מחיר מוזל יותר לעומת העלויות המוצעות בארץ.

כיצד ניתוח מתיחת בטן מתבצע?

בכדי לסלק עודפי עור בבטן הגורמים לבטן רופסת ובולטת, תהליך הניתוח של מתיחת בטן יבוצע באמצעות חתך רוחבי בבטן התחתונה לאחר הרדמה מלאה של המטופל. המטרה של חתך בבטן התחתונה נועד למזער את מראה הצלקת לאחר הניתוח, כך שניתן יהיה להסתירה בקלות באמצעות ביגוד יומיומי שנלבש.

לאחר ההרדמה ופתיחת הבטן המנתח מהדק את שרירי הבטן באמצעות תפירתם אחד לשני, פעולה המשפיעה באופן ישיר על המראה של הבטן שהופכת להיות אסופה וחטובה יותר. בשלב הבא תבוצע הסרה של עודפי העור מאזור הבטן, והעור ימתח חזרה למקומו.

מה ההבדל בין מתיחת בטן מלאה להיקפית?

ניתוחי מתיחת בטן כוללים סוגים שונים של פרוצדורות ניתוחיות, הנקבעות ומבצועות בהתאם לפרמטרים כמו משקל גופו של המטופל, כמויות עודפי העור הקיימי ומיקומם וכן פרמטרים נוספים. ניתן לחלק את סוגי הניתוחים לשלושה מרכזיים, כאשר לרוב מתיחת בטן לגברים נעשית על פי שתי שיטות עיקריות – מתיחת בטן מלאה או מתיחת בטן היקפית, ואילו השיטה שלישית של מיני מתיחת בטן ייעודית לרוב עבור נשים.

מתיחת בטן מלאה הינה פרוצדורה הכוללת ביצוע חתך רוחבי בבטן, והסרת רקמות שומן ועודפי עור מיותרים. הליך זה עשוי לעיתים לכלול גם חתך אורכי בבטן, במקרה ונדרשת הסרת עודפי עור נרחבים מהחלקים העליונים בבטן. בנוסף קיימת גם פרוצדורה של מתיחת בטן היקפית שגם היא נועדה בכדי להסיר באופן מלא עודפי עור מהבטן, כאשר בהליך זה מבוצע לרוב חתך רוחבי סיבובי בבטן כדי לטפל בעודפי העור ההיקפיים הקיימים באזור זה כמו מותניים, גב, ישבן וגם ירכיים.

האם מתיחת בטן לגברים שונה ממתיחת בטן לנשים?

בשונה מנשים אצלן ריכוז תאי השומן בבטן הינו שטחי יותר, אצל גברים מדובר על ריכוזי שומן עמוקים יותר ולכן ניתן לומר כי תהליך מתיחת בטן לגברים מתבצע בצורה שונה מעט מניתוחים אלו בנשים. הפרוצדורה במהות נותרת ללא שינוי, החל מפתיחת הבטן, הידוק השרירים והסרת עודפי העור – אך עבור גברים קיים גם הצורך להדגיש כמה שניתן את מראה השרירים בבטן וקווי מתאר ישרים, תוך שאיפה להיות עם מראה של "ריבועים בבטן" המעידים על אורח חיים בריא ומראה גברי מושך יותר, ואילו נשים יעדיפו להשיג תוצאה של בטן הדוקה וחלקה עם קווי מתאר עגולים.

האם קיים הליך מתיחת בטן ללא ניתוח?

גברים המעדיפים להימנע מפעולות כירורגיות הכרוכות בפתיחה של הבטן לצורך מתיחתה, יוכלו למצוא פתרון יעיל של מתיחת בטן בלייזר. בשיטה זו ניתן לבצע הסרת עודפי עור ללא ניתוח, באמצעות סיב לייזר זעיר המוחדר אל מתחת לשכבות העור המחמם את רקמות השומן וממצק את העור. פרוצדורה זו מתאימה רק לגברים עם הצטברויות קטנות וממוקדות של עודפי עור ושומן בבטן, ולא לאלו המעוניינים להסיר עודפי עור נרחבים ומשמעותיים יותר.

מה העלות של מתיחת בטן לגברים?

מחיר מתיחת בטן לגברים אינו שונה מעלות הניתוח המבוצע לנשים, אלא הוא משתנה בהתאם למגוון פרמטרים שונים כמו משקלו של המטופל, כמות ומיקום עודפי העור הדורשים הסרה, סוג הניתוח הנדרש וכן היבטים רבים אחרים. ניתן לומר באופן כללי כי העלות הממוצעת של פרוצדורה זו נעה בין 25,000-60,000 ₪, כאמור בהתאם למגוון משתנים.

ליצירת קשר מהירה

לבדיקת התאמה לניתוח מתיחת בטן

מלאי את הפרטים ונחזיר לך תשובה מהרופא המומחה שלנו בהקדם האפשרי