בין אם עברת הריונות וכעת את מעוניינת למתוח את הבטן, או שמא אתה מעוניין לחטב את עצמך, בימינו מבצעים מתיחות בטן לגברים ולנשים. האם מדובר בסוגי ניתוחים זהים? כמה עולה ניתוח מתיחת בטן? ומי מתאים לניתוח, האם יש קריטריונים? הנה כל המידע שחיפשתם בנוגע למתיחה של הבטן בלייזר, דגשים שכדאי להכיר לפני המתיחה. 

בימינו ישנה חשיבות עליונה למודעות העצמית של האדם, לאופן בו הוא מציע את עצמו לעולם. וכנראה שכולנו היינו מעדיפים להציג את עצמנו מחוטבים, בעלי מודעות עצמית גבוהה ובעלי נראות חיצונית סבירה פלוס. אם כך, אפשר לבצע מתיחת בטן בלייזר וללא ניתוח. אחד הדברים הכי חשובים שצריך לדעת הוא, שמתיחת הבטן ממש לא מהווה פתרון או תחלופה לתהליכי הרזיה ודיאטות. בואו נבין למה הכוונה, וגם נענה על השאלה: באיזה שלב בחיים אפשר לבצע מתיחת בטן ללא ניתוח?

הבדלים בין תהליכי הרזיה ודיאטות לבין מתיחת בטן בלייזר

אם אתם כרגע בעודף משקל ואתם מעוניינים להשיל ממשקלכם קילוגרמים לא מעטים, אתם אינכם מתאימים להליך מתיחת בטן בלייזר. מתיחת בטן אינה מהווה אלטרנטיבה לדיאטה ולא לתהליכי הרזיה. הורדה במשקל צריכה להתבצע לפני שניגשים למתוח את הבטן, מה שהופך את מתיחת הבטן להליך הסופי של ההרזיה.

לאחר שמורידים במשקל את כמות הקילוגרמים ששואפים להוריד, מבצעים חיטוב אחרון בעזרת מתיחת בטן בלייזר ללא ניתוח. כמו כן, חשוב לדעת שאם מדובר באישה אשר מתכננת הריונות עתידיים, גם היא לא תתאים להליך המתיחה.

מדוע נשים שמתכננות הריונות אינן מתאימות למתיחת בטן?

מאחר שההריונות מובילים לשינויים במשקל ולשינויים במבנה העורי, מתיחת הבטן מתאימה רק לנשים אשר סיימו עם שלבי ההריונות בחייהן. כשניגשים לקבל ייעוץ אצל הגורם המבצע את ההליך, חשוב לזכור שמי שמבצע את ההליכים האלו הינם רופאים.

אם קליניקות של קוסמטיקה מבצעות מתיחת בטן ללא גורם רפואי כלשהוא בקליניקה, אותן קליניקות עוברות על החוק. יש לציין, החוק מתייחס להליכים כירורגיים המצריכים מנתח פלסטי. וכשתיגשו לקבל מידע מהקליניקה שמבצעת את המתיחה, בדרך כלל יציעו לכם מספר אפשרויות ושיטות של מתיחות בטן.

מתיחת בטן ללא נזקים וללא ניתוח, בלייזר

בעוד שאפשר לבצע מתיחת בטן ללא נזקים עם לייזר באופן היקפי, אפשר גם לבצע מיני מתיחת בטן. אם מדברים על מתיחה באופן היקפי, שיטה זו תיקרא מתיחת בטן היקפית. מתיחת הבטן ההיקפית מאפשרת להיפטר מעור עודף אשר נמצא באזור הישבן, הגב התחתון, הבטן ובאזור האגן.

בשונה מהמתיחה ההיקפית, מיני מתיחת בטן תתמקד אך ורק בהסרת עודפי עור בבטן. חשוב לציין, בין אם מדברים על מתיחת בטן בלייזר, מתיחת בטן ללא ניתוח או שיטה אחרת, יהיה צורך בתקופת החלמה והתאוששות.

מה אסור לעשות אחרי מתיחת בטן בלייזר?

חשוב לזכור שישנן פעולות מסוימות אשר עשויות לקלקל את התוצאות של מתיחת הבטן. למשל, עישון. עישון לאחר מתיחת בטן בלייזר עשוי לגרום לנזקים ולהריסת תוצאות ההליך. כמו כן, במקרים מסוימים עלול גם להתפתח נמק באזור של מתיחת הבטן, מה שכמובן מחייב המשך טיפול רפואי בצמוד למועד סיום ההליך.

ואם כבר מדברים על תהליך ההחלמה וההתאוששות ממתיחת הבטן, חשוב לדבר על המקום בו תתאוששו ותנוחו. המלצה שלנו, תתאוששו בישראל. ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לעבור מתיחות בטן בחו"ל, מה שבדרך כלל יחייב גם תהליך החלמה והתאוששות בחו"ל.

התאוששות לאחר מתיחת בטן בלייזר: בחו"ל או בישראל?

שימו לב, מתיחת בטן בחו"ל תעלה לכם לא מעט כסף. התאוששות בחו"ל תחייב אתכם בהוצאות בית מלון, מחייה, אולי סיוע של אחות-רפואית צמודה וכו', התאוששות בישראל לא תכלול כנראה את ההוצאות האלו. ומעבר לכך שההתאוששות בחו"ל תעלה לכם לא מעט כסף, יהיה לכם כנראה גם פחות נוח לקבל שירות וסיוע בשפה שהיא לא שפת האם שלכם.

ואם כבר דיברנו על כסף, חשוב לדבר גם על מחירי מתיחות בטן. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה מתיחת בטן בלייזר, מחיר מתיחות בטן נע בין 20,000 ₪ ל-60,000 ₪ ומעלה. בכדי לנסות להוזיל עלויות, יהיה כדאי לקבל מספר הצעות מחיר מכמה קליניקות. וכשאתם משקללים עלויות, אל תלכו אוטומטית על ההצעה הכי זולה. מדובר בגוף שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.