בשונה משנים עברו, כשהטכנולוגיות של מתיחות בטן רק החלו להופיע בעולם והמחירים היו גבוהים, כיום המחירים אטרקטיביים למדי. בעלויות של אלפי שקלים בודדים, תוכלו לקבל את החיטוב הביטני שתמיד חלמתם עליו, כן, גם אם את לאחר מספר הריונות. שוקלים לעבור מתיחת בטן ללא נזקים וללא ניתוח? הנה חלק נכבד מהמידע שצריך להכיר.

כל עוד אתם מתעוררים בבוקר וחולמים על הבטן המושלמת והחיטוב הנוצץ, דעו לכם שבימינו זה אכן אפשרי. גברים ונשים בכל העולם עוברים מתיחות בטן בלייזר, ניתוחי מתיחות בטן, מתיחות בטן ללא נזקים וכו'. ורגע לפני שמזנקים לקליניקה הקרובה לביתכם, חשוב להבין מספר דברים מהותיים. ראשית, מתיחת בטן בלייזר היא ממש לא תחליף להורדה בעודף משקל. כמו כן, ככה רלוונטי לגבי ניתוח מתיחת בטן. גם הניתוח אינו מהווה אלטרנטיבה להורדה של קילוגרמים עודפים. לאחר שהסרנו את זה מהדרך, בואו נבין ביחד כיצד נקבע מחיר מתיחת בטן בלייזר.

כיצד נקבע מחיר מתיחת בטן בלייזר?

שוקלים לבצע מתיחת בטן ללא ניתוח? התשובה עבורכם היא מתיחה בלייזר, שמחירה נקבע עבור כל פציינט בנפרד. במילים אחרות, מחיר מתיחת בטן בלייזר ייקבע לפי מצבו הפיזי של המטופל או המטופלת. בעוד שחלק מהמטופלות ישלמו כ-7,000 ₪ על מתיחה בלייזר, מטופלים אחרים עשויים לשלם גם 25,000 ₪ ומעלה.

הכול תלוי במצב הפיזי של המטופלים, כמו גם בהתאם למשקל של המטופלים. אם המטופל זקוק לטיפול נקודתי, אז כמובן שהטיפול יהיה זול יותר מטיפול היקפי. חשוב לדעת, הטיפול שאנחנו מדברים עליו הוא טיפול של לייזר, כלומר המסה של שומן באזור הבעייתי. ומאחר שמדובר בהמסה של שומן ולא בחיתוך כמו בניתוח מתיחת בטן כירורגי, אפשר גם לטפל נקודתית.

לא ממהרים לזנק על שולחן ניתוח מתיחת בטן

מאחר שאנשים רבים אינם ממהרים לזנק על שולחן הניתוחים כדי לטפל בצרה נקודתית באזורים שומניים, הטיפול בלייזר עשוי להיות בדיוק מה שיתאים למטופלים אלו. כמו כן, חשוב לדעת גם שההליך של מתיחת בטן בלייזר לא מתאים לכל מטופל ומטופלת.

מבחינת מי שמתאים להליך מתיחה בלייזר, בדרך כלל יהיה מדובר בנשים אשר סיימו עם שלב ההריונות בחייהן. זאת ועוד, מתיחת בטן ללא נזקים (בלייזר) תתאים גם עבור מי שיציב במשקלו. אם אתם אינכם יציבים במשקל ונוטים להרזות ולהעלות חזרה קילוגרמים, ההליך כנראה לא יתאים לכם.

מטרת ההליך – חיטוב הבטן שתמיד רציתם

בסופו של דבר, מדובר בעצם בהליך שיוצר חיטוב בבטן של המטופל. ומאחר שמדובר בתהליך של חיטוב, צריך להבין שלא ניתן לבצע את ההליך הזה על שומן רב. במילים אחרות, מתיחת בטן ללא ניתוח (בלייזר) תתאים עבור מי שסיים או קרוב לסיים עם תהליכי הדיאטות.

לגבי ניתוחים קיסריים, בדרך כלל נהוג לבצע מתיחת בטן בלייזר לאחר הניתוחים האלו. אבל שימי לב, אם מדובר בלידה הראשונה שלך ואת מתכננת להביא ילדים נוספים לאוויר העולם, ההליך של המתיחה כנראה לא יתאים לך. ולידיעתכם הכללית, חשוב גם לזכור שישנם פתרונות נוספים מלבד הפתרון של מתיחה בלייזר.

האם עדיף ניתוח מתיחת בטן על הליך בלייזר?

אם אתם עונים על הקריטריונים של ניתוח מתיחת בטן, זו גם אופציה. אמנם לא כולם ממהרים לקפוץ על שולחן המנתחים, אבל חשוב לזכור שזו אופציה נוספת וכוללת 2 סוגים עיקריים של מתיחות. האחת היא מתיחת בטן מיני, השנייה היא מתיחה היקפית.

מתיחת בטן תעלה לכם בין 17,500 ₪ ל-28,000 ₪ (לא בלייזר, אלא בתהליך כירורגי לכל דבר).  אם אתם מעוניינים לבצע מיני מתיחת בטן (לא בלייזר), מחיר מיני מתיחת בטן נע בין 13,000 ₪ ל-18,000 ₪ בממוצע.

תזכרו – מתיחת בטן בלייזר היא לא תחליף לדיאטה

כמו שאמרנו בשורות למעלה, לא מדובר בהליך שנועד להשיל מעליכם משקל עודף. אם אתם מעוניינים להשיל קילוגרמים רבים ולא מעוניינים בדיאטה, יש לכם את האפשרות של שאיבת שומן במחיר של 8,000 ₪ – 25,000 ₪ בממוצע. והכי חשוב, לא משנה אם אתם מחליטים לעבור שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן, מתיחת בטן ללא ניתוח – תמיד תקפידו לשמור על כושר ואורח חייך בריא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.