בניגוד לניתוח מתיחת בטן אשר נחשב הליך כירורגי לכל דבר ועניין, מתיחת בטן בלייזר היא הליך שבדרך כלל עובר יותר בקלות, מלווה בפחות כאבים ולא יצריך הרדמה כללית על ידי מנתח-פלסטי. אם אתם שוקלים לבצע מתיחת בטן בלייזר, יש כמה דגשים שחשוב להכיר בנושא הזה. הנה כל מה שרציתם לדעת על מתיחות בטן לייזר.

העידן של היום הוא עידן בו כולנו שואפים לא רק להיראות טוב, אלא גם להרגיש טוב עם עצמנו. אנחנו רוצים לשדר מראה ספורטיבי, חטוב ואסתטי. וזה בדיוק מה שמאפשרת מתיחת בטן ללא נזקים בלייזר. מתיחת הבטן הזו מתאימה למי שאינו עונה על הקריטריונים עבור ניתוח מתיחת בטן. כמו כן, מתיחת הבטן בלייזר עשויה גם להתאים למי שאינו ממהר לעלות על שולחן המנתח הפלסטי. בסופו של דבר, בכל זאת מדובר בניתוח. כמו כן, מתיחה בלייזר עשויה להתאים גם למי שמעוניין להשיל מעליו (או מעליה) את הקילוגרמים האחרונים של תהליך ההורדה במשקל. אבל שימו לב, מתיחת בטן בלייזר אינה מהווה תחליף לדיאטה.

מתיחת בטן ללא ניתוח וללא נזקים (בלייזר) – לא אלטרנטיבה לדיאטה

אם אתם סובלים מעודף משקל, מתיחת בטן בלייזר לא תתאים לכם, וככה גם רלוונטי לגבי ניתוח מתיחת בטן – לא יתאים. וכאן כדאי להדגיש ולהרחיב לגבי ההבדלים בין ניתוח מתיחת בטן לבין מתיחה בלייזר. במהלך ניתוח מתיחת בטן (לא בלייזר), המנתח למעשה מבצע חיתוכים בעור. זאת, בכדי להסיר עודפי עור אשר הצטברו במהלך השנים, ההריונות, הדיאטות והעליות במשקל וכו'.

בשונה מניתוחים של מתיחות, הליך מתיחה בלייזר לא כולל שום חיתוך בשום חלק בגוף. ההליך בעזרת הלייזר כולל המסה של העור העודף. התחושה היא לא התחושה הכי נעימה אמנם, אבל לפחות לא מדובר בחיתוך אשר מלווה בהחלמה לא פשוטה.

המטרה של מתיחות בטן ללא נזקים

בסופו של דבר, שני ההליכים (ניתוח וגם לייזר) נועדו למטרה אחת – הצרת היקפים. ושימו לב, כאמור, לא מדובר באפשרות של הסרת עודפי שומן, אלא הסרת עודפי עור. אם מעוניינים להשיל קילוגרמים בעזרת מתיחת בטן בלייזר, חשוב לקחת בחשבון שמדובר בהשלת קילוגרמים באופן נקודתי. כלומר, אם למשל יש לכם עודפי קילוגרמים (בודדים) באזור הבטן התחתונה, ייתכן שהליך בלייזר יוכל להתאים לכם.

כשנפגשים עם הגורם המבצע את ההליך, מציבים יעדים ושאיפות הנוגעות לחיטוב הסופי ולתוצאות של ההליך. לאחר פגישת ייעוץ, אתם אמורים לצאת עם כל המידע בידכם ותוכלו להחליט אם אתם מעוניינים למתוח את בטן או לא.

כמה עולה מתיחת בטן בלייזר?

אם החלטתם שאתם אכן מעוניינים למתוח את הבטן, אתם יכולים לעשות זאת בעלויות שונות, כאשר לכל הליך יש את המחיר הממוצע שלו. באופן כללי, אפשר לציין כי מתיחת בטן בלייזר יכולה להגיע עד כדי סכומים של עשרות אלפי שקלים, אבל לא חובה שכך יהיה.

אם אתם צריכים מתיחת בטן נקודתית בלייזר, אפשר למצוא קליניקות שמטפלות בלייזר בעלויות של אלפי שקלים בודדים (טיפולים נקודתיים). כאמור, הליך הלייזר הוא הליך של המסה של שומן, מה שמאפשר לטפל נקודתית באזורים שונים.

מתיחות בטן בישראל או בחו"ל?

במקביל לבירור מחירי מתיחת בטן ללא נזקים מתיחת בטן ללא ניתוח (בלייזר), ודאי תעלה הסוגייה של טיפול בישראל מול טיפול בחו"ל. ובכן, אמנם בחו"ל אפשר למצוא מומחים למתיחות בטן (כמו בישראל), אבל העלויות הן שונות לגמרי.

מעבר לכך שתצטרכו לשלם על טיסה לחו"ל, כנראה שתצטרכו לעבור בחו"ל גם תהליך יחסית קצר של התאוששות והחלמה. בפועל, זה אומר כסף על בית מלון, סיוע רפואי אם צריך, מחייה ואוכל ועוד. במסתכם, כנראה שמתיחת בטן בישראל תהיה לא רק יותר זולה, אלא גם תרגיש יותר בטוח.

בד"כ עדיף לעבור מתיחה בישראל

תקבלו טיפול בשפת העם שלכם, עברית, תתאוששו בביתכם ולא במדינה זרה, אם תצטרכו המשך טיפול רפואי תקבלו אותו בארץ וכו'. כשמניחים את זה על כפות המאזניים, כנראה שהליך מתיחת בטן בלייזר יהיה עדיף בישראל. אם אתם צריכים מידע נוסף, תוכלו לקבל אותו בקליניקה למתיחות העור והבטן. תקבעו פגישת ייעוץ, מה שיספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.